گزارش رشد و عملکرد آژاکس در سال ۲۰۲۱

سال ۲۰۲۱ یک سال بسیار عالی و پرکار برای سیستم‌های امنیتی آژاکس بود: رسیدن به 1 میلیون کاربر، راه‌اندازی خط تولید محصولات فیبرا(سنسورها و دستگاه‌های سیمی آژاکس)، رکورد تعداد محصولات تولید شده و انجام پروژه‌هایی که تا چندی پیش غیرقابل ‌تصور بودند.

هم اکنون می‌توانید لوگو آژاکس را در یک قایق تفریحی به ارزش چند میلیون دلار در بریتانیا، یک برج دیدبانی در بنگلادش، راه‌آهن سوئیس، مزرعه قارچ در ترکیه، موزه‌های دانمارک و آفریقای جنوبی، قلعه‌های متعلق به قرن 19 در آلمان، بیمارستان امارات و حتی در پایگاه‌های تحقیقاتی قطب جنوب مشاهده کنید.

شرکت آژاکس در دورترین نقاط زمین، بهترین و حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها را گرد هم آورده است. سیستم امنیتی آژاکس در حال حاضر تقریباً ۲۰۰۰ مهندس و توسعه‌دهنده بااستعداد را استخدام کرده است. فروشندگانی بسیار ماهر و مدیران باتجربه در شرکت‌های جهانی آژاکس مشغول به کار هستند. این شرکت تیم‌های بسیار قدرتمندی در بریتانیا، ایتالیا، فرانسه، شبه‌جزیره ایبری(پرتغال، اسپانیا و آندورا) و آفریقای جنوبی دارد و آماده است تا در کشورهای مختلف نیز به دست آوردهای جدیدی برسد.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به نحوه رشد سیستم امنیتی آژاکس در سال ۲۰۲۱ بیندازیم.

آمار و ارقام سال ۲۰۲۱

رشد انفجاری بخش تحقیق و توسعه آژاکس

تیم تحقیق و توسعه آژاکس از نظر کمیت و کیفیت بسیار رشد کرده است. در آغاز سال، آژاکس سومین دفتر تحقیق و توسعه خود را در اوکراین افتتاح کرد و کمپینی دیجیتالی را با عنوان “آزادی مهندس بودن” راه‌اندازی کرده است تا بتواند توسعه دهندگان بااستعداد را گرد هم آورد. در کمتر از دو ماه، این کمپین زمینه جذب متخصصین در Kyivو Kharkiv و Vinnytsia (شهرهای از اوکراین) را فراهم کرد. آژاکس به‌عنوان آخرین فعالیت خود در سال۲۰۲۱ دفتری جدید در Lviv (شهری در اوکراین) افتتاح کرد.

در سال ۲۰۲۱، آژاکس تیم توسعه مدل‌های مفهمومی جهت طراحی و مهندسی محصولات جدید را تشکیل داد. توسعه دهندگان این تیم به همراهی تیم تحقیق و توسعه توانستند محصولات جدید با ویژگی‌های منحصر به فرد طراحی و تولید کنند.

به لطف تیم تحقیق و توسعه، خط تولید آژاکس توانست رکورد جدیدی ثبت کند و آن هم تولید ۱۸ محصول جدید در سال ۲۰۲۱ است. از جمله این محصولات می‌توان به سنسور‌ها و دستگاه‌های سیمی فیبرا اشاره کرد که انقلابی در این صنعت می‌باشند. تمام این‌ها را مدیون بخش تدارکات که در زمینه تهیه قطعات و مواد اولیه و بخش توسعه که این امکان را فراهم کرده تا بتوانیم در این دوران پر تلاطم با کمبود جهانی مواجه نشویم و بحران را پشت سر بگذاریم، هستیم.

یک تیم قوی برای تجارت جهانی

سال۲۰۲۱ را با تقویت مدیریت شروع کردیم، Karl Robb  به هیئت‌مدیره آژاکس پیوست. Karl Robb با تخصصی بسیار زیاد در بخش فناوری جهانی، شروع به بهینه‌سازی شرکت و آماده‌سازی شرکت برای عرضه محصولات به عموم مردم کرد.

یک ماه بعد Michael Hygild به‌عنوان مدیر فروش در شمال اروپا به کمپانی ملحق شد. Michael Hygild به‌عنوان یک شخص باتجربه در فروش توانست دو ماه بعد از حضور در کمپانی، در رویداد ویژه آژاکس شخصا صفحه‌کلید پلاس را معرفی کند.

Michael Hygild در رویداد ویژه آژاکس

در تابستان ۲۰۲۱ فروش محصولات آژاکس در مناطق جدید توسط مدیران فروش جدید آغاز شد:

Ilia Yashmako مدیر فروش مناطق بالکان و آدریاتیک و بنی کرگتینگ – در بلژیک، هلند و لوکزامبورگ شد. همچنین تا پایان سال Rocío Cano Gullón  به‌عنوان مدیر فروش در شبه‌جزیره ایبری(پرتغال، اسپانیا و آندورا) به آژاکس پیوست.

Rocío Cano Gullón در اولین رویداد ارائه دستگاه‌های سیمی فیبرا.

شرکت آژاکس بازارهای دیگر را بدون نظارت و کنترل رها نمی‌کند، و سال ۲۰۲۱ را با استخدام مدیران فروش بسیار متخصص در هند، استرالیا و اقیانوسیه به پایان ‌رساند.

تمرکز بر بازارهای محلی

بهتر است که سال ۲۰۲۱ را سال ورود به بازارهای محلی بدانیم. توسعه دستگاه‌ها برای مناطق خاص و تقویت مارکت محلی باعث پیشرفت در این زمینه شده است. اکنون ۵ توسعه دهنده نرم‌افزار‌های نظارتی دیگر از ویژگی تایید تصویری آژاکس در نرم‌افزار خود پشتیبانی می‌کنند. بازیگران قوی در بازارهای آفریقای جنوبی، سوئد، ایتالیا، هند، ایران، بریتانیا، لهستان و بسیاری از کشورهای دیگر به لیست توزیع کنندگان رسمی پیوستند.

یکی از پروژه‌های بزرگ ما در سال گذشته: مشارکت با غول بزرگ صنعت امنیت به نام G4S بود. سیستم امنیتی آژاکس به‌عنوان یکی از تأمین‌کننده‌های G4S در دانمارک، استونی، یونان و کنیا تبدیل شد. G4S در 80 کشور دنیا نمایندگی داشته و بیش از 533.000 کارمند دارد.

Aleksandr Konotopsky و Anders Nissen قرارداد مشارکت آژاکس و G4S را امضا کردند

علاوه بر این، با یک شرکت در آفریقای جنوبی به نام ADT Fidelity  که یک شرکت بزرگ امنیتی با بیش از یک میلیون مشتری می‌باشد، همکاری خود را آغاز کرده‌ایم.

پروژه‌های چشمگیر

در سال ۲۰۲۱ آژاکس نمونه‌های زیادی از کاربرد سیستم‌های امنیتی خود را نشان داده است. کاربردهایی برای مکان‌های دور، مکان‌هایی با طراحی‌های غیرمتعارف، باارزش‌ها و ویژگی‌های بسیار بالا فراهم آورده است و توانسته نظر مصرف‌کنندگان و توسعه دهندگان را به خود جلب کند.

در بهار سال 2021، سیستم امنیتی آژاکس سنسورهای آتش‌سوزی و آتش‌سوزی پلاس را در پایگاه تحقیقاتی ورنادسکی اوکراین در قطب جنوب نصب کرد. این دستگاه‌ها جایگزین سیستم اعلام هشدار قدیمی پایگاه که 36 سال ارتقاء نیافته بودند، شدند. همچنین ایستگاه قطب جنوب قصد دارد دستگاه‌های آژاکس بیشتری را در پایگاه‌های خود نصب کند.

سنسور تشخیص آتش‌سوزی آژاکس در ایستگاه قطب جنوب

سیستم امنیتی آژاکس از اماکن تاریخی ۳۰۰ساله تمدن‌ها، نمایشگاه‌های بین‌المللی، بناهای تاریخی و بسیاری دیگر از اشیاء که قیمت‌گذاری برای آنها غیرممکن است محافظت می‌کند. این خود مظهر یک اعتماد بسیار بزرگ به آژاکس است.

مگنت درب پلاس(سنسور شوک) از موزه تاریخی مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا در کپنهاگ محافظت می‌کند.

وقتی صحبت از املاک‌ بزرگ و گران ‌قیمت می‌شود، آژاکس حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به لطف منابع تغذیه پشتیبان برای هاب، رابط‌های برنامه نویسی API، سیستم امنیتی آژاکس را می‌توانید روی قایق‌های تفریحی به ارزش ده‌ها میلیون دلار نصب کنید. این سیستم در زمینه محافظت از خانه‌های متحرک، حمل‌ونقل بار و کامیون‌های مواد غذایی یا وسیله‌های دیگر رکورد خوبی را توانسته به دست بیاورد و اکنون با اطمینان بیشتری به بازارهای جهانی راه پیدا کند.

همکار بریتانیایی آژاکس در حال نصب آژیر فضای باز در قایق بادبانی Sunseeker

برای نشان‌دادن موارد متعدد استفاده از محصولات آژاکس، آن‌ها را به‌صورت جهانی مورداستفاده قرار داده‌اند. وب‌سایت آژاکس به‌زودی داستان‌های مفصل و جذابی را دراین‌خصوص ارائه می‌دهد. اگر پروژه‌های برای آژاکس دارید می‌توانید با حساب رسمی خود در رسانه‌های اجتماعی با ما تماس برقرار کنید.

بازاریابی ۳۶۰درجه

تیم بازاریابی آژاکس نیز امسال رشد بسیار زیادی داشته است و توانسته سابقه و نتایج خوبی را به دست بیاورد. دو ارائه ۱ساعته و بیش از ۳۰۰۰صفحه محتوای فنی آن هم برای ۱۸محصول جدید آژاکس که محصولات جدید فیبرا نیز شامل آن می‌شود، را آژاکس منتشر کرده است.

سال گذشته را می‌توان به‌عنوان اولین سالی که آژاکس در تمام رسانه‌ها حضور داشت بدانیم: در تلویزیون، رادیو، تبلیغات خارجی، رسانه‌های چاپی و همچنین تمام شبکه‌های مجازی.

تیم بازاریابی آژاکس در حال مذاکره برای محصول vhf Bridge در مجموعه رویدادهای ویژه آژاکس

ویرایش محتوا

چشمی پرده‌ای دوطرفه. سنسور پرده ای دوطرفه بی سیم مناسب فضای باز با دامنه تشخیص قابل تنظیم

صفحه‌کلید پلاس. صفحه کلید بی سیم لمسی خازنی دارای قابلیت پشتیبانی از تگ و کارت

چشمی دوربین‌دار فضای باز – سنسور حرکتی بی سیم مناسب فضای باز دارای دوربین

نرم افزار آژاکس پرو نسخه ۳.۰ . یک برنامه یک‌پارچه برای نظارت بر سیستم امنیتی آژاکس

ابزار محاسبه عمر باتری – ابزاری آنلاین برای محاسبه مدت‌زمان کارکرد باتری‌های آژاکس

راهنمای جامع پروتکل رادیویی Jeweller – یک فناوری رادیویی، اختصاص‌یافته به آژاکس است.

ویرایش محتوا

چشمی دوربین‌دار (PhOD) و چشمی دوربین‌دار فضای باز (PhOD). سنسورهای حرکتی با دوربین‌های داخلی و قابلیت عکس‌برداری ارائه می‌شوند.

هاب ۲ نسخه 4G – کنترل پنل مرکزی آژاکس با قابلیت پشتیبانی از چشمی‌های دوربین‌دار و پشتیبانی از سیم‌کارت4G

رکس ۲ – توسعه دهنده هوشمند محدوده سیگنال رادیویی با قابلیت پشتیبانی از چشمی‌های دوربین‌دار.

vhf Bridge – ماژول سیستم امنیتی شخص ثالث vhf  آژاکس

پریز نوع (G) – پریز هوشمند با دوشاخه بریتانیایی

ماژول فرستنده چندگانه – ماژول ادغام کننده سیمی با پشتیبانی از 2/3 EOL

فناوری فیبرا – فناوری سنسورها و دستگاه‌های سیمی در اکوسیستم آژاکس.

هاب هیبریدی – کنترل هیبریدی(سیمی و بی‌سیم) سیستم امنیتی آژاکس

طیف گسترده محصولات سیمی جدید آژاکس تحت پروتکل فیبرا

رویدادهای ویژه آژاکس را تماشا کنید.

2 دسامبر 2021

20 می 2021

در سال ۲۰۲۱ رویدادهای آفلاین بیشتر در حال وقوع بودند. آژاکس در ۱۶ نمایشگاه بین‌المللی در ۹ کشور جهان حضور داشته است. علاوه بر اروپا – دانمارک، سوئد، ایتالیا، آلمان، نمایشگاه‌های صنعتی در ترکیه، هند و ایالات متحده آمریکا شرکت کرده است. این امر ماهیت وجود و چگونگی کار آژاکس را برای توسعه در سال‌های آینده ثابت می‌کند.

غرفه آژاکس یکی از پربازدیدترین غرفه‌های نمایشگاهی در میلان بود

داستان دزدی از خانه مربی معروف پائولو فونسکا در سال ۲۰۲۱پیچیدگی‌های زیادی داشت. پس از این حادثه فوتبالیست معروف Darijo Srna، به مربی سابق خود توصیه کرد که سیستم امنیتی آژاکس را نصب کند و اکنون خانه فونسکا، اتاق‌هایش با سیستم امنیتی آژاکس و متخصصان امنیتی آژاکس محافظت می‌شود. این امر منجر به همکاری طولانی‌مدت بین آژاکس و فونسکا شد. Darijo Srna مدافع کرواتی و برنده جام یوفا نیز، سفیر برند آژاکس در کرواسی شد.

در آینده...

در سال ۲۰۲۱ سیستم آژاکس بزرگ‌ترین تولیدکننده سیستم‌های امنیتی در اروپا شد و درآمد خود را تقریباً ۲ برابر کرد. اکنون این شرکت از رقیب‌های خود سبقت گرفته است. سال آینده آژاکس قصد دارد وارد بازارهای جدید دنیا شود، مثل آمریکای جنوبی و شمالی. این شرکت قبلاً متخصصان باتجربه‌ای را در مکزیک، آرژانتین و استرالیا پیدا کرده است و گواهی‌نامه تمام محصولات را از آنها دریافت کرده است.

خط تولید آژاکس به جایگاه‌های بالاتری رسیده و خود را توسعه داده است و روی دستگاه‌های جدید، متخصصان بیشتری کار می‌کنند. سال ۲۰۲۲ سال آغاز پروژه‌های بزرگ و پیچیده خواهد بود. در سال جدید، محصولات جدید، ویژگی‌های جدید و بسیاری از کاربردهای هیجان‌انگیز آژاکس در انتظار شما هستند.

سال ۲۰۲۱ یک سال بسیار عالی و پرکار برای سیستم‌های امنیتی آژاکس بود: رسیدن به 1 میلیون کاربر، راه‌اندازی خط تولید محصولات فیبرا(سنسورها و دستگاه‌های سیمی آژاکس)، رکورد تعداد محصولات تولید شده و انجام پروژه‌هایی که تا چندی پیش غیرقابل ‌تصور بودند.

هم اکنون می‌توانید لوگو آژاکس را در یک قایق تفریحی به ارزش چند میلیون دلار در بریتانیا، یک برج دیدبانی در بنگلادش، راه‌آهن سوئیس، مزرعه قارچ در ترکیه، موزه‌های دانمارک و آفریقای جنوبی، قلعه‌های متعلق به قرن 19 در آلمان، بیمارستان امارات و حتی در پایگاه‌های تحقیقاتی قطب جنوب مشاهده کنید.

شرکت آژاکس در دورترین نقاط زمین، بهترین و حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها را گرد هم آورده است. سیستم امنیتی آژاکس در حال حاضر تقریباً ۲۰۰۰ مهندس و توسعه‌دهنده بااستعداد را استخدام کرده است. فروشندگانی بسیار ماهر و مدیران باتجربه در شرکت‌های جهانی آژاکس مشغول به کار هستند. این شرکت تیم‌های بسیار قدرتمندی در بریتانیا، ایتالیا، فرانسه، شبه‌جزیره ایبری(پرتغال، اسپانیا و آندورا) و آفریقای جنوبی دارد و آماده است تا در کشورهای مختلف نیز به دست آوردهای جدیدی برسد.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به نحوه رشد سیستم امنیتی آژاکس در سال ۲۰۲۱ بیندازیم.

آمار و ارقام سال ۲۰۲۱

رشد انفجاری بخش تحقیق و توسعه آژاکس

تیم تحقیق و توسعه آژاکس از نظر کمیت و کیفیت بسیار رشد کرده است. در آغاز سال، آژاکس سومین دفتر تحقیق و توسعه خود را در اوکراین افتتاح کرد و کمپینی دیجیتالی را با عنوان “آزادی مهندس بودن” راه‌اندازی کرده است تا بتواند توسعه دهندگان بااستعداد را گرد هم آورد. در کمتر از دو ماه، این کمپین زمینه جذب متخصصین در Kyivو Kharkiv و Vinnytsia (شهرهای از اوکراین) را فراهم کرد. آژاکس به‌عنوان آخرین فعالیت خود در سال۲۰۲۱ دفتری جدید در Lviv (شهری در اوکراین) افتتاح کرد.

در سال ۲۰۲۱، آژاکس تیم توسعه مدل‌های مفهمومی جهت طراحی و مهندسی محصولات جدید را تشکیل داد. توسعه دهندگان این تیم به همراهی تیم تحقیق و توسعه توانستند محصولات جدید با ویژگی‌های منحصر به فرد طراحی و تولید کنند.

به لطف تیم تحقیق و توسعه، خط تولید آژاکس توانست رکورد جدیدی ثبت کند و آن هم تولید ۱۸ محصول جدید در سال ۲۰۲۱ است. از جمله این محصولات می‌توان به سنسور‌ها و دستگاه‌های سیمی فیبرا اشاره کرد که انقلابی در این صنعت می‌باشند. تمام این‌ها را مدیون بخش تدارکات که در زمینه تهیه قطعات و مواد اولیه و بخش توسعه که این امکان را فراهم کرده تا بتوانیم در این دوران پر تلاطم با کمبود جهانی مواجه نشویم و بحران را پشت سر بگذاریم، هستیم.

یک تیم قوی برای تجارت جهانی

سال۲۰۲۱ را با تقویت مدیریت شروع کردیم، Karl Robb  به هیئت‌مدیره آژاکس پیوست. Karl Robb با تخصصی بسیار زیاد در بخش فناوری جهانی، شروع به بهینه‌سازی شرکت و آماده‌سازی شرکت برای عرضه محصولات به عموم مردم کرد.

یک ماه بعد Michael Hygild به‌عنوان مدیر فروش در شمال اروپا به کمپانی ملحق شد. Michael Hygild به‌عنوان یک شخص باتجربه در فروش توانست دو ماه بعد از حضور در کمپانی، در رویداد ویژه آژاکس شخصا صفحه‌کلید پلاس را معرفی کند.

Michael Hygild در رویداد ویژه آژاکس

در تابستان ۲۰۲۱ فروش محصولات آژاکس در مناطق جدید توسط مدیران فروش جدید آغاز شد:

Ilia Yashmako مدیر فروش مناطق بالکان و آدریاتیک و بنی کرگتینگ – در بلژیک، هلند و لوکزامبورگ شد. همچنین تا پایان سال Rocío Cano Gullón  به‌عنوان مدیر فروش در شبه‌جزیره ایبری(پرتغال، اسپانیا و آندورا) به آژاکس پیوست.

Rocío Cano Gullón در اولین رویداد ارائه دستگاه‌های سیمی فیبرا.

شرکت آژاکس بازارهای دیگر را بدون نظارت و کنترل رها نمی‌کند، و سال ۲۰۲۱ را با استخدام مدیران فروش بسیار متخصص در هند، استرالیا و اقیانوسیه به پایان ‌رساند.

تمرکز بر بازارهای محلی

بهتر است که سال ۲۰۲۱ را سال ورود به بازارهای محلی بدانیم. توسعه دستگاه‌ها برای مناطق خاص و تقویت مارکت محلی باعث پیشرفت در این زمینه شده است. اکنون ۵ توسعه دهنده نرم‌افزار‌های نظارتی دیگر از ویژگی تایید تصویری آژاکس در نرم‌افزار خود پشتیبانی می‌کنند. بازیگران قوی در بازارهای آفریقای جنوبی، سوئد، ایتالیا، هند، ایران، بریتانیا، لهستان و بسیاری از کشورهای دیگر به لیست توزیع کنندگان رسمی پیوستند.

یکی از پروژه‌های بزرگ ما در سال گذشته: مشارکت با غول بزرگ صنعت امنیت به نام G4S بود. سیستم امنیتی آژاکس به‌عنوان یکی از تأمین‌کننده‌های G4S در دانمارک، استونی، یونان و کنیا تبدیل شد. G4S در 80 کشور دنیا نمایندگی داشته و بیش از 533.000 کارمند دارد.

Aleksandr Konotopsky و Anders Nissen قرارداد مشارکت آژاکس و G4S را امضا کردند

علاوه بر این، با یک شرکت در آفریقای جنوبی به نام ADT Fidelity  که یک شرکت بزرگ امنیتی با بیش از یک میلیون مشتری می‌باشد، همکاری خود را آغاز کرده‌ایم.

پروژه‌های چشمگیر

در سال ۲۰۲۱ آژاکس نمونه‌های زیادی از کاربرد سیستم‌های امنیتی خود را نشان داده است. کاربردهایی برای مکان‌های دور، مکان‌هایی با طراحی‌های غیرمتعارف، باارزش‌ها و ویژگی‌های بسیار بالا فراهم آورده است و توانسته نظر مصرف‌کنندگان و توسعه دهندگان را به خود جلب کند.

در بهار سال 2021، سیستم امنیتی آژاکس سنسورهای آتش‌سوزی و آتش‌سوزی پلاس را در پایگاه تحقیقاتی ورنادسکی اوکراین در قطب جنوب نصب کرد. این دستگاه‌ها جایگزین سیستم اعلام هشدار قدیمی پایگاه که 36 سال ارتقاء نیافته بودند، شدند. همچنین ایستگاه قطب جنوب قصد دارد دستگاه‌های آژاکس بیشتری را در پایگاه‌های خود نصب کند.

سنسور تشخیص آتش‌سوزی آژاکس در ایستگاه قطب جنوب

سیستم امنیتی آژاکس از اماکن تاریخی ۳۰۰ساله تمدن‌ها، نمایشگاه‌های بین‌المللی، بناهای تاریخی و بسیاری دیگر از اشیاء که قیمت‌گذاری برای آنها غیرممکن است محافظت می‌کند. این خود مظهر یک اعتماد بسیار بزرگ به آژاکس است.

مگنت درب پلاس(سنسور شوک) از موزه تاریخی مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا در کپنهاگ محافظت می‌کند.

وقتی صحبت از املاک‌ بزرگ و گران ‌قیمت می‌شود، آژاکس حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به لطف منابع تغذیه پشتیبان برای هاب، رابط‌های برنامه نویسی API، سیستم امنیتی آژاکس را می‌توانید روی قایق‌های تفریحی به ارزش ده‌ها میلیون دلار نصب کنید. این سیستم در زمینه محافظت از خانه‌های متحرک، حمل‌ونقل بار و کامیون‌های مواد غذایی یا وسیله‌های دیگر رکورد خوبی را توانسته به دست بیاورد و اکنون با اطمینان بیشتری به بازارهای جهانی راه پیدا کند.

همکار بریتانیایی آژاکس در حال نصب آژیر فضای باز در قایق بادبانی Sunseeker

برای نشان‌دادن موارد متعدد استفاده از محصولات آژاکس، آن‌ها را به‌صورت جهانی مورداستفاده قرار داده‌اند. وب‌سایت آژاکس به‌زودی داستان‌های مفصل و جذابی را دراین‌خصوص ارائه می‌دهد. اگر پروژه‌های برای آژاکس دارید می‌توانید با حساب رسمی خود در رسانه‌های اجتماعی با ما تماس برقرار کنید.

بازاریابی ۳۶۰درجه

تیم بازاریابی آژاکس نیز امسال رشد بسیار زیادی داشته است و توانسته سابقه و نتایج خوبی را به دست بیاورد. دو ارائه ۱ساعته و بیش از ۳۰۰۰صفحه محتوای فنی آن هم برای ۱۸محصول جدید آژاکس که محصولات جدید فیبرا نیز شامل آن می‌شود، را آژاکس منتشر کرده است.

سال گذشته را می‌توان به‌عنوان اولین سالی که آژاکس در تمام رسانه‌ها حضور داشت بدانیم: در تلویزیون، رادیو، تبلیغات خارجی، رسانه‌های چاپی و همچنین تمام شبکه‌های مجازی.

تیم بازاریابی آژاکس در حال مذاکره برای محصول vhf Bridge در مجموعه رویدادهای ویژه آژاکس

ویرایش محتوا

چشمی پرده‌ای دوطرفه. سنسور پرده ای دوطرفه بی سیم مناسب فضای باز با دامنه تشخیص قابل تنظیم

صفحه‌کلید پلاس. صفحه کلید بی سیم لمسی خازنی دارای قابلیت پشتیبانی از تگ و کارت

چشمی دوربین‌دار فضای باز – سنسور حرکتی بی سیم مناسب فضای باز دارای دوربین

نرم افزار آژاکس پرو نسخه ۳.۰ . یک برنامه یک‌پارچه برای نظارت بر سیستم امنیتی آژاکس

ابزار محاسبه عمر باتری – ابزاری آنلاین برای محاسبه مدت‌زمان کارکرد باتری‌های آژاکس

راهنمای جامع پروتکل رادیویی Jeweller – یک فناوری رادیویی، اختصاص‌یافته به آژاکس است.

ویرایش محتوا

چشمی دوربین‌دار (PhOD) و چشمی دوربین‌دار فضای باز (PhOD). سنسورهای حرکتی با دوربین‌های داخلی و قابلیت عکس‌برداری ارائه می‌شوند.

هاب ۲ نسخه 4G – کنترل پنل مرکزی آژاکس با قابلیت پشتیبانی از چشمی‌های دوربین‌دار و پشتیبانی از سیم‌کارت4G

رکس ۲ – توسعه دهنده هوشمند محدوده سیگنال رادیویی با قابلیت پشتیبانی از چشمی‌های دوربین‌دار.

vhf Bridge – ماژول سیستم امنیتی شخص ثالث vhf  آژاکس

پریز نوع (G) – پریز هوشمند با دوشاخه بریتانیایی

ماژول فرستنده چندگانه – ماژول ادغام کننده سیمی با پشتیبانی از 2/3 EOL

فناوری فیبرا – فناوری سنسورها و دستگاه‌های سیمی در اکوسیستم آژاکس.

هاب هیبریدی – کنترل هیبریدی(سیمی و بی‌سیم) سیستم امنیتی آژاکس

طیف گسترده محصولات سیمی جدید آژاکس تحت پروتکل فیبرا

رویدادهای ویژه آژاکس را تماشا کنید.

2 دسامبر 2021

20 می 2021

در سال ۲۰۲۱ رویدادهای آفلاین بیشتر در حال وقوع بودند. آژاکس در ۱۶ نمایشگاه بین‌المللی در ۹ کشور جهان حضور داشته است. علاوه بر اروپا – دانمارک، سوئد، ایتالیا، آلمان، نمایشگاه‌های صنعتی در ترکیه، هند و ایالات متحده آمریکا شرکت کرده است. این امر ماهیت وجود و چگونگی کار آژاکس را برای توسعه در سال‌های آینده ثابت می‌کند.

غرفه آژاکس یکی از پربازدیدترین غرفه‌های نمایشگاهی در میلان بود

داستان دزدی از خانه مربی معروف پائولو فونسکا در سال ۲۰۲۱پیچیدگی‌های زیادی داشت. پس از این حادثه فوتبالیست معروف Darijo Srna، به مربی سابق خود توصیه کرد که سیستم امنیتی آژاکس را نصب کند و اکنون خانه فونسکا، اتاق‌هایش با سیستم امنیتی آژاکس و متخصصان امنیتی آژاکس محافظت می‌شود. این امر منجر به همکاری طولانی‌مدت بین آژاکس و فونسکا شد. Darijo Srna مدافع کرواتی و برنده جام یوفا نیز، سفیر برند آژاکس در کرواسی شد.

در آینده...

در سال ۲۰۲۱ سیستم آژاکس بزرگ‌ترین تولیدکننده سیستم‌های امنیتی در اروپا شد و درآمد خود را تقریباً ۲ برابر کرد. اکنون این شرکت از رقیب‌های خود سبقت گرفته است. سال آینده آژاکس قصد دارد وارد بازارهای جدید دنیا شود، مثل آمریکای جنوبی و شمالی. این شرکت قبلاً متخصصان باتجربه‌ای را در مکزیک، آرژانتین و استرالیا پیدا کرده است و گواهی‌نامه تمام محصولات را از آنها دریافت کرده است.

خط تولید آژاکس به جایگاه‌های بالاتری رسیده و خود را توسعه داده است و روی دستگاه‌های جدید، متخصصان بیشتری کار می‌کنند. سال ۲۰۲۲ سال آغاز پروژه‌های بزرگ و پیچیده خواهد بود. در سال جدید، محصولات جدید، ویژگی‌های جدید و بسیاری از کاربردهای هیجان‌انگیز آژاکس در انتظار شما هستند.